"Moudřejší ustoupí" řekl mozek a opustil mě.

Bagrparta

15. září 2007 v 18:15 | @nique |  Bagrparta
No tak jak už jsem řikala Bagrparta BUDE ten nejznámější spolek v celý Evropě. Je složen ze 7mi bagrů - Já (@nik), Kaktus, Kosťa, Daggy, Surikata, Floyd a Brambora. Brambora je/byla nová (teda nová jako, že od června ). Bagr Brambora podal žádost o přijetí sám. Podepsal slavnostní listinu, že slouhlasí se všemi podmíňkami atd. a bylo to... je nás 7. Tudíž jsme vytvořily odvětví bagrparty (aby to bylo ještě složitější!.) ) Já, Kaktus a Brambora.
slovnik bagrů.
BAGR: od tohoto posvátného slova odvozena - Bagrparta..(ae to vám asi došlo:) Může se použivat v milion a ještě víc variantách. tady jsou ňáké příklady z nich: "Je to na Bagr"! tímto chcete říct, že je to na ...dvě věci a nebo taky, že se vám daří vělmi dobře..(a máme tu první příklad a už se dvěma vysvětleními ach jo bagrština neni snadna řec to teda ne..:) ). "Bagr" toto slovo bagr vyjadřuje všechny pocity od toho: že se vám něco nedaři, přivítání kamaráda, poprosení a uhnutí, vyjádření radosti, pocit šťěstí, pocit lejna na botě, vyjádření náklonosti až po miluji tě!:) (a významů je ještě vic)
NIKDY: nejznámější slovo, kdo ho nezná nemá v Bagrpartě už co dělat, ae to se nám stát nemůže,leda že by někdo z nás měl velmi vážnou dopravní nehodu, při které by došlo k úplné ztrátě paměti a stejně, pokud by to tedy bylo možné, až by se dotyčný člověk dal zase dohromady, jeho prvni slovo by zajiste Bylo NIKDY , nebo taky BAGR, samozřejmě:))
NIKDY NEBAGR NIBAGR! : toto je nejzákladnější bagrovské přísloví. je základem bagrovského vzdělání a bez něj nemůžete jít dělat ani bagr/hajzl bábu. Vyjadřuje něco jako nikdy neříkej nikdy ae taky všechny pocity viz. Bagr akorát ve větším rozsahu.
Ó CHCÍPNI! : původně hláška z Henryho Propera (teda ještě je..) ae bagři se ji velmi ujali vyjadřuje hlavně přivítání bagra nebo i jiného spolužáka či kamaráda... (nepišu na přivítání všech protože kdybyste Ó chcípni vybalili třeba na paní profesorku B........u nemyslim si, že byste měli ještě ňákou šanci na to, že nepropadnete z matematiky...), ae také požádání o pozornost či odpověd při zaklepání na na rameno:)
A to si myslim, že je tak asi vše, co byste po začatek měli znat, pokud chcete o Bagrpartě vědět aspoň ty nejzákladnější informácie. A to byste vědět měli! teda pokud se budete chtit na něco zeptat ohledně Bagrů, musite mit alespoň tohle v malíčku:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kaktus kaktus | 16. září 2007 v 13:46 | Reagovat

o chcípni...

2 Anique (autor:)) Anique (autor:)) | 19. září 2007 v 20:37 | Reagovat

bagr! chcípni též;)

3 Floyd Floyd | Web | 16. listopadu 2007 v 14:46 | Reagovat

Bagr! Nikdy nebagr nibagr. Floyd septik bagrovat. Hniješ?

4 CHOREC CHOREC | Web | 12. března 2008 v 19:55 | Reagovat

dyz vas to mily bagri,bo spis mila bagrine neurazi,tak my ve skole odpovidame na otazku proc....?asi takto:protoze bagr stoji pod kopcem a vubec mu to nevadi,bo bagr stoji na kopci a vubec mu to nevadi a nebo bagr neumi plavat do kopce ale opet mu to vubec nevadi apod. proste obcas tak nak improvizujeme.no pak mame dalsi odpoved na proc...?ale to uz je z jaksi jineho soudku a ta odpoved zni asi takto:protoze hovno smrdi,ale......VUBEC MU TO NEVADI!!!

na shledanou,tesilo me

mimochodem,hnijes taky patri do jazyka bagrparty??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama