"Moudřejší ustoupí" řekl mozek a opustil mě.

1. díl -Christina

8. prosince 2007 v 12:34 | anique |  Christina x Fiona
Dnes ráno, když jsem zahlédla Fionu, mě málem kleplo! Vypadala, jako když v životě neviděla ten ďáblův nástroj jménem hřeben. Navíc měla triko opatlané od něčeho, čím jsem si nebyla jistá, jestli je to čokoláda... Měli by tu holku vyhodit, nebo jí alespoň dočasně zakázat sem chodit. "Hej Fiono, viděla jsi někdy hřeben??" zahulákala jsem na ni posměšně. Jenom se letmo otočila a řekla, že má důležitější věci na práci, než na sebe ráno patlat tuny make-upu a gelu na vlasy. Ona si myslí, že je nějaká královna? Se mnou, Christinou, takhle mluvit nebude, neví kdo já jsem! Vrhla jsem jejím směrem vražedný pohled a pomalu jsem zamířila ke třídě. Naše třídní zase jednou něco vymyslela! Musíme každý týden sedět s někým jiným, asi aby jsme se lépe poznali, nebo co to kecala. Dneska bylo zrovna pondělí. Zamířila jsem k Mishe. "Můžu si k tobě sednout?" zeptala jsem se. "Jasně!" odvětila. Ještě aby ne, pomyslela jsem si! Ale co, zeptat se je slušnost. Ještě týden a budu mít vystřídané všechny holky (teda kromě Fiony) a budu si muset sednout k... Radši ani nemyslet! Prostě k těm magorům, kterým se slušně řiká kluci. Ale co, teď to nebudu řešit. Vyučování proběhlo v pohodě. U dějáku jsem usínala, ale Fiona se v jednom kuse hlásila a popisovala, co všechno se tam dělo, a jak to bylo hrozný. Byla snad u toho?! Raději jsem to ale neřekla nahlas, dějepisář ji má totiž v oblibě. Po škole jsem šla s Rachel k nám domů. Cestou sem přemýšela o tom, co té Fioně provedu, vždycky na mě má akorát plnou pusu keců! Rachel mi radila, ať jí nic nedělám, že třeba neni tak hrozná. Ježiš, to Rachelino promlouvání do duše je to, co nejvíc nesnášim!! Jasně, že je Fiona příšerná, to vidim ne!
Když jsem usínala napadalo mě tisíce věcí, co jí udělám! Doufala jsem, že si alespoň nějaké do rána zapamatuji. Začnu od takových malých věciček až po ty největší. Doteď jsem na tebe jen pokřikovala, Fiono, ale ty si zasloužíš mnohem víc!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kaktus kaktus | Web | 8. prosince 2007 v 12:55 | Reagovat

chudinka fiona.....to bude nějakej brutální  deník ne?Napiš další t víme co i o to mmyslí fiona...to je jak takovej ten vtip z pohledu syna:Přijdu ožralej domu , otevřu dveře na záchod , rozsvítím vybleju se, zhasnu zavřu a jdu spát Z POHLEDU OTCE:Sedim večer na záchodě, někdo přijde otevře, zhaasne, poblije mě, rozsvítí , zavře a jde pryč...

2 @nik @nik | 8. prosince 2007 v 17:37 | Reagovat

jo ten znám, fakt hustej.:D No Fiona už tu taky je, kdyť sem řikala, že to bude deník dvou holek :)) budu se snažit sem davat vždycky  aspoň během jednoho dne  od obou holek jeden dil. Aby to bylo nak pohromadě:)

3 Svip Svip | 8. prosince 2007 v 22:42 | Reagovat

začínám ji litovat. ta Christina bude potvůrka, co???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama