"Moudřejší ustoupí" řekl mozek a opustil mě.

Červen 2008

Alors...

27. června 2008 v 23:57 Moje kecy
Takže děti zdravim vás:) Ne nebojte, nebyla jsem v té Anglii tak dlouho (bohužel,) jenom jsem se sem (opět) neobtěžovala napsat třeba taky něco o tom zájezdu, jako se mi nechtělo psát o Francii.. No takže, jestli jste čekali, že to teď jdu napravit a hryžou mě výčitky svědomí na co mám tedy blog, když jsem témeř nic nepíšu, tak jste se docela sekli (muhahahaha), páč jsem se sem s váma přišla akorát rozloučit :)
Jak už si bystřejší z vás ( a střízliví) povšimli od tohoto krásného dne 27 6. 2008 od 8:45:00 začali PRÁZDNINY!! Víte, jak dlouho jsem na ně čekala a těšila se na ně den, co den...a teď, když už teda začli, jsem zjistila, že...z toho nějak extra nadšená nejsem. Uvědomila jsem si, jak moc mi budou některý lidičky od nás ze třídy a taky dva z áčka scházet...chápete to, celý dva měsíce je neuvidim!! Jedinej, kdo má to štěstí mě vidět a to,! pozor!, už pozítří, je Kaktus!! ano, je to tak, s tímto vodním trolem alias šíleným bagrem já pojedu na tábor na 14 dní do Janova (evidentně jsem se nepoučila z Anglie, kdy po mně rozzuřený Hagrid (alias kaktus) chtěl hodit lampičku...)Byli jsme tam i minulý rok, ale na 4. turnuse..dohromady nás tam bylo asi 5 a čtvrt, ale o zábavu nebylo nouze i tak. Takže jsem se rozhodli jet tam i tento rok a to na 1. turnus, abychom taky zažili nšjakej ten větší nával prachantů...:) No a je tu i druhý člověk, co bude mít to štěstí mě o prázdninách vidět, a to je Petruška alias náš milovaný Floyd jmenovaný též šíleným Bagrem, ale to bude (bohužel) až v srpnu...No a ten zbytek pravděpodobně uvidím až v září...Tak a proto jsem pro ně, bagříky i nebagříky moje , po návštěvě jedné úžasné stránky, kterou doporučovala Daggy, vyrobila takovej malej obrázek....(jo tu fotku mám taky od daggy, sice to nefotila ona, ale nějaký poplašený túrista, ale pořád je to její foták a její fotka..takže kdyby jí to vadilo nechť si stěžuje do komentářů a já to vyjmu:) ) Smrk..chybíte mi už teď :,) Jo z těch, co nejsou na tý fotce bych ještě připomněla tři lidi - Kaktusa, Svipa a Bramboru (která tuto přezdívku nesnáší, takže to bude GiraffeJ )(Kaktusa sice uvidim pozítří, ale pak se mi po něm bude stýskat celý zbytek prázdnin)
Tak ale konec smutnění (to se lehko řekne..) Vždyť jsou tu přece PRÁZDNINY! Slunce, seno (co to kecám??) chtela sem říct písek, moře (sice nevim kde by se to tu vzalo..neva zní to pěkně..:D ) No takže když už tady tak mektám o těch prázninách, tak vám aspoň řeknu, jak asi budou vypadat ty moje. - Již tuto neděli (tudíž 29.7.) odjíždím s Kaktusem na tábor, jak už jsem říkala. Z toho se vrátím (doufám, že se vrátím, že mě kaktus ani nikdo jiný nezabije..ale kaktus je samozřejmě na prvním místě podezřelých.. ne vlastně jedna nejmenovaná holka, co ohrožovala náš život i minulý rok:D )13.7. Pak se budu týden poflakovat doma a 20. 7. letíme do Řecka na Chalkidiki, na to samé místo, jako loni. Už se těším!!:) a vracíme se 3. 8. Pak... po pár dnech druhého flákání nastane ten slavný den, kdy se odebéřu k Petrušce na chatu...těš se Pepro!!:D:D No a tam bych měla setrvat týden. A potom mi zbyly dva týdny volna. Nejspíš pojedu ka babičce nebo budu doma dělat užitečné vci (třeba bych mohla jít po vzoru Daggy a podívat se za ty tři roky, co jsem na Omský, na fráninu atd...) Tak to jsou mé prázdniny, přijdou mi vcelku fajné tak snad to všechno vyjdeJ
Tak vy si to všichni taky užijte a vraťte se živí a zdraví do svých domovů, abyste mohli zase v září naklusat do školičky..muhahaha..Ne dobře, dobře..tohle slovo teď na dva měsíce vynecháme.. :-) Alors, BON VOYAGE, ať už jedete kamkoli:)
PS: Moc se mi ta stránka zalíbila, tak tady máte ukázku pár mejch úchvatnejch výtvorů..:D:D

Odjíždím...:)

13. června 2008 v 17:41 | anique |  Moje kecy
Takže, konečně jsem se dokopala (a že jsem se dokopávala sakra dlouho) napsat konečně nějakej článek...Takže..ehe..POJEDU DO ANGLIE!! DO RODIN!! To bude horror!! Jako možná v pudu sebezáchovy vypotím nějakou tu větu..ale jinak.. OMG!
Takže, abych to trošku přiblížila. Jedem do města Worthing. Táta to hodiny študoval na internetu, viděla jsem náš budoucí domov - takovej plesnivě zelenej. (kterej už neplatí viz. dolejc) A naší poměrně skromnou školičku.... Chci vidět, jak se tam všichni vmáčkneme i s áčkem. Ale možná ta fotka hodně zkresluje, což doufám:D Ve dvojici jsem se starým dobrým známým bagrem - Kaktusem. Nejdřív jsme měly bydlet v rodince s malym psiskem s dvěma malejma klukama (2003,1999) a ženská by byla učitelka. Ale ta rodina zřejmě, když uviděla, koho by schytala, tak to radši odřekla:D:D (teda aspon takhle si myslim, že to bylo:D) Takže teď máme novou rodinku. Bez psiska (trochu škoda). Ženská je zase učitelka!! (to jsme si moc nepomohly:D ) a chlap businessman. Maj zase dva syny, ale už trochu starší..ale stejně mohlo by to bejt lepší;) (1997,1994) a Jednu holku (1992) Nejdřív jsem chtěla říct, že aspoň bude s kym kecat..ale To je je v mym případě asi jen svět iluzí, jak pravil Platon:D
Ještě horší než domluva bude cesta:D Bude to asi tak milionkrát dýl než do Francie (jo mimochodem mezitim jsem byla taky ve Francii...což vám asi došlo, ale nějak jsem se neobtěžovala to sem zapsat..Navíc už to zapsali bagři Daggy a Kaktus, tak jsem vás o nic tolik neochudila:) ) Pojedem asi tak 25 hodin, jak jsem lajdsky vypočítala, a pak ještě trajektem (jupííí) A CELOU CESTU BUDU SEDĚT S KAKTUSEM!! :D to byla upřímnost nade vše...:D Ne, doufám, že se budeš chovat rozumějc než ve škole:D že Kaktusi??
Počasí... No počasí bude hnusný, co si budeme namlouvat:D ale mohl by se sát nějakej zázrak...chmmm:) Ale bohužel zklamu prof. Krtečka, páč opravdu nemám žádnou pláštěnku, do které je ona evidentně blázen:D Zato si vezmu pecka deštník, kterej je opravdu HODNĚ barenej..Ale aspoň v něčem jí udělám radost...MÁMA MI DALA BLICÍ PYTLÍČEK:D sem plně vybavena..blicí pytlík a deštník a mužu jet (zajímalo by mě, proč místo pláštěnky krtek radši neupozornila na to, at si nezapomeneme pas...: )
Tak a můj článek po stodvaceti letech už bude nejspíš končit, protože na mě otec vříská, že jestli si neuklidim pokojík tak nikam nepojedu ...sakra zas sem mu zapomněla zabavit ten popelník..ale to už bych tam asi pak nejela tutově..i když zase proč JÁ bych kradla POPELNÍK tátovi ze záchodu..hmmm?Nikdo mě nemuže obvinit O:-)
Pleasant journey...aneb BON VOYAGE :):D (ach jo francie byla taková oddychová pohodička...uhm..)