"Moudřejší ustoupí" řekl mozek a opustil mě.

Extra nové rubriky aneb zapomněla jsem...

11. dubna 2009 v 8:25 | Anik |  Nové uspořádání rubrik - přehled zde
No, takže jsem chtěla trochu upravit rubriky, protože ty staré už se mi zdály dosti nepřehledné, i když rubrik a pod-rubrik se zde nacházelo víc než dost. Když už jsem asi 10. článek strčila do rubriky blbiny, řekla jsem si - A dost! Musim to nějak roztřídit. Ale pak....Jak trapné! Noční můůůra!! Zapomněla jsem, jak se vlastně dělají ty pecka rozcestníky... Těžko uvěřitelné, ale je tomu tak, takovej já jsem loser:-) Nu což, takže jsem vytvořila klasické rubričky bez jakéhokoli dalšího rozdělování. Myslím, že je to celkem i praktické a hezky přehledné, takže moje zapomnětlivost nezpůsobila takovou katastrofu, alespoň myslím.
A tady je stručný přehled, kdyby přeci jenom nějaký exot nepochopil, co se skrývá pod názvem určité rubriky.

Tak, první rubrika nese název O mně . Skrývá se tu jen jediný článek a ten je.... překvapivě... O MNĚ! :-P
Druhou rubriku jsem nazvala Bagrparta. Zde se náchází velmi staré články, ještě z dob, kdy jsme opravdu byly BAGRPARTA. Dnes jsem akorát tak parta rozhádanejch puberťáků ;-)

Třetí rubrika nese název Kachna Rákoska. Je zde pouze jediný článek a je ...CHVÍLE NAPĚTÍ ... ano, o Kachně Rákosce!!:-D

Čtvrtou rubriku jsem pojmenovala Moje kecy . Takže se tady pravděpodobně budou nacházet moje kecy. Najdete tu vše od odbčasného popisu dizájnů ( když jsem měla náladu ho popisovat) až po shrnutí z ozdravných pobytů, vánočních svátků atp. Taky je tu skryta jedna jediná bleskovka, nejspíš z dob, kdy jsem byla ještě lehce retardovaná:-)

Pátá rubrika se jmenuje Moje výtvory. Že neuhodnete, co se tady nachází? MOJE VÝTVORY!
Kdyby se chtěl Cactuc rozčilovat, že jsem tam zařadila i fotky z hor, které fotil on, tak ho musím uklidnit, svůj podíl na nich nesu i já - přeci sem ty fotky vemi pěkně orámovala, no ne? A na jedné fotce jsem dokonce modelem!:-D Něco podobného se vztahuje i k videu o černošském dítěti atd., ano vím, andílci moji, že na tom nesete i vy svůj podíl, ale byla to jediná rubrika, kam jsem to mohla zařadit :-)

Šestá rubrika je věnována Gregorymu Lemarchalovi, kterým jsem byla v minulosti naprosto okouzlena. Teď už mě to pomalu přechází, ale jeho písně i jeho obličej se mi pořád líbí:-)
Najdete tu jeho písničky, obrázky i velmi, velmi stručný popis.

Sedmá rubrika je věnováma mému (jistě překrásnému) "románu" o dvou pubertálních dívkách, ale s trochu jinými problémy, než pubertálové (hezké slovo) obvykle mívají. Dámy a pánové - Christina x Fiona

No, a osmá rubrika je tu jen, aby se neřeklo. Je z dob, kdy jsem byla ještě hodně bláznivá a zůčastnila jsem se tří soutěží - bleskovek. To mi připomíná, že zde musím co nejrychleji zvěřejnit i ocenění za SONN (soutěž o nejoriginálnější náušnice) , která se konala na blogu Daggy a ze SONF (soutěž o nejvtipnější fotku), která probíhala ještě na starém blogu Cactuce.
Jo, a tato rubrika nese název Speciální ocenění, kdyby si snad někdo nevšimnul!

No a to je asi tak vše, doufám, že mě neukamenujete...pac a pusu :-*

Více smajlíků ke stažení
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama